TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
  • Butlletins informatius
  • Butlletins digitals publicats
Pàgina 1 de 4
#
Fecha de envío Asunto
1
Wed, 20 Sep 2017 01:16:42
Vine a la Ruta del Ferro per la Festa del Grito
2
Tue, 19 Sep 2017 10:55:10
Literatura i cinema a la 12a Festa del Grito
3
Thu, 07 Sep 2017 12:45:22
Aquest divendres comença la Festa Major 2017
4
Mon, 04 Sep 2017 07:11:15
El Recull de setembre. La Revista del Centre Cívic
5
Thu, 24 Aug 2017 11:59:01
Butlletí jove d'agost del Centre Cívic
6
Wed, 02 Aug 2017 13:09:18
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
7
Thu, 20 Jul 2017 10:19:42
Butlletí jove de juliol del Centre Cívic
8
Fri, 30 Jun 2017 16:04:18
El Recull de juliol. La Revista del Centre Cívic
9
Fri, 23 Jun 2017 13:14:25
Butlletí jove de juny del Centre Cívic
10
Mon, 05 Jun 2017 07:30:42
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
11
Fri, 19 May 2017 05:05:26
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic
12
Fri, 19 May 2017 01:35:37
Recordatori: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
13
Thu, 18 May 2017 23:56:54
Butlletí jove de maig del Centre Cívic
14
Fri, 12 May 2017 15:35:36
Butlletí de notícies: Vota per la candidatura de Sant Joan de les Abadesses per ser capital de turisme rural
15
Thu, 04 May 2017 12:48:59
Butlletí de notícies: Oberta la preinscripció a la Llar d'infants "El Molí petit"
16
Mon, 24 Apr 2017 17:30:52
Butlletí jove d'abril del Centre Cívic
17
Fri, 31 Mar 2017 15:33:30
El Recull d'abril. La Revista del Centre Cívic
18
Sat, 18 Mar 2017 10:00:42
Butlletí jove de març del Centre Cívic
19
Fri, 03 Mar 2017 12:26:15
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic
20
Mon, 20 Feb 2017 16:40:42
Butlletí jove de febrer del Centre Cívic