TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
Pàgina 1 de 3
#
Fecha de envío Asunto
1
Mon, 24 Apr 2017 17:30:52
Butlletí jove d'abril del Centre Cívic
2
Fri, 31 Mar 2017 15:33:30
El Recull d'abril. La Revista del Centre Cívic
3
Sat, 18 Mar 2017 10:00:42
Butlletí jove de març del Centre Cívic
4
Fri, 03 Mar 2017 12:26:15
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic
5
Mon, 20 Feb 2017 16:40:42
Butlletí jove de febrer del Centre Cívic
6
Mon, 06 Feb 2017 09:59:43
El Recull de febrer. La Revista del Centre Cívic
7
Mon, 06 Feb 2017 09:51:34
El Recull de gener. La Revista del Centre Cívic
8
Thu, 02 Feb 2017 14:12:37
Butlletí de notícies: Camí exposa la seva obra a Sant Joan de les Abadesses
9
Sat, 24 Dec 2016 11:02:31
Bon Nadal i Feliç 2017
10
Sat, 24 Dec 2016 10:56:45
Bon Nadal
11
Mon, 05 Dec 2016 13:33:48
El Recull de desembre. La Revista del Centre Cívic
12
Wed, 30 Nov 2016 16:43:01
Mercat de Nadal, presentacions de llibres i exposicions
13
Wed, 02 Nov 2016 16:08:30
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
14
Tue, 18 Oct 2016 22:51:57
Celebrem el X Aniversari de l'Alberg de la Ruta del Ferro
15
Mon, 03 Oct 2016 11:25:27
El Recull d'octubre. La Revista del Centre Cívic
16
Fri, 23 Sep 2016 13:32:37
La festa del Grito, la celebració mexicana a Sant Joan
17
Mon, 05 Sep 2016 09:31:29
La Festa del Grito i el Recull de Setembre. La Revista del Centre Cívic
18
Wed, 03 Aug 2016 09:50:54
Double Bassing. Compra l'entrada ara. XXI Festival del Comte Arnau
19
Mon, 01 Aug 2016 09:34:51
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
20
Thu, 21 Jul 2016 12:00:48
Arnaus – SAT Teatre Centre. Compra l'entrada ara. XXI Festival del Comte Arnau