TwitterFacebookYoutubeRSS
  • Inici
Pàgina 1 de 3
#
Fecha de envío Asunto
1
Fri, 03 Mar 2017 12:26:15
El Recull de març. La Revista del Centre Cívic
2
Mon, 20 Feb 2017 16:40:42
Butlletí jove de febrer del Centre Cívic
3
Mon, 06 Feb 2017 09:59:43
El Recull de febrer. La Revista del Centre Cívic
4
Mon, 06 Feb 2017 09:51:34
El Recull de gener. La Revista del Centre Cívic
5
Fri, 20 Jan 2017 07:32:41
Butlletí jove de gener del Centre Cívic
6
Sat, 24 Dec 2016 11:02:31
Bon Nadal i Feliç 2017
7
Sat, 24 Dec 2016 10:56:45
Bon Nadal
8
Mon, 05 Dec 2016 13:33:48
El Recull de desembre. La Revista del Centre Cívic
9
Wed, 30 Nov 2016 16:43:01
Mercat de Nadal, presentacions de llibres i exposicions
10
Wed, 02 Nov 2016 16:08:30
El Recull de novembre. La Revista del Centre Cívic
11
Mon, 03 Oct 2016 11:25:27
El Recull d'octubre. La Revista del Centre Cívic
12
Fri, 23 Sep 2016 13:32:37
La festa del Grito, la celebració mexicana a Sant Joan
13
Mon, 05 Sep 2016 09:31:29
La Festa del Grito i el Recull de Setembre. La Revista del Centre Cívic
14
Wed, 03 Aug 2016 09:50:54
Double Bassing. Compra l'entrada ara. XXI Festival del Comte Arnau
15
Mon, 01 Aug 2016 09:34:51
El Recull d'agost. La Revista del Centre Cívic
16
Thu, 21 Jul 2016 12:00:48
Arnaus – SAT Teatre Centre. Compra l'entrada ara. XXI Festival del Comte Arnau
17
Wed, 06 Jul 2016 10:18:51
XXI Festival del Comte Arnau, entrades a la venda
18
Fri, 01 Jul 2016 14:47:35
El Recull de juliol. La Revista del Centre Cívic
19
Thu, 02 Jun 2016 13:07:19
El Recull de juny. La Revista del Centre Cívic
20
Tue, 03 May 2016 07:39:29
El Recull de maig. La Revista del Centre Cívic