TwitterFacebookYoutubeRSS

En Joan Guillamet, professor jubilat i col·laborador de La Veu, entre d'altres, dirigirà i conduirà Memòries (divendres a les 20 h, i dilluns a les 13 h -en repetició), un nou programa a l'emissora que se centrarà a conèixer persones que viuen a la nostra vila i que, per la seva edat, tenen un munt d'anècdotes i records per explicar, amb un to intimista i proper. El diàleg entre Guillamet i el convidat o convidada, es combinarà amb la reproducció de cançons escollides pels mateixos protagonistes.

El programa arrancarà aquest pròxim divendres 18 de novembre, a les 20 h, i es podrà escoltar en repetició el dilluns següent, a les 13 h. També podeu escoltar-lo a la carta a iVoox, Spotify, iTunes o al vostre gestor de pòdcast preferit. Les llistes musicals de cada programa, també es podran consultar. El primer convidat de Guillamet serà el publicista i economista Josep Maria Rex, que ha tingut relació amb la nostra vila des de petit i, des de fa uns anys, hi viu.